esküvői jókívánság
2010. 09. 22.Szeretném megkérdezni, hogy miket szokás jókívánságul mondani egy megesküvő párnak?
A leggyakoribb köszöntés a “Sok boldogságot kívánok!”. Egyébként nagyon sokféle lehet a köszöntés, egyéni gondolatot tartalmazó stb. függően attól, hogy milyen közeli a viszony az ifjú párral.
A válasz az 1984 és 2015 között érvényes 11. helyesírási szabályzat alapján készült.
vissza a főoldalra