halászlé alaplé
2011. 02. 23.Hogyan írjuk a “halászlé-alaplé” kifejezést?
A helyes alak: “halászlé alaplé”.
A válasz az 1984 és 2015 között érvényes 11. helyesírási szabályzat alapján készült.
vissza a főoldalra