tisztelettel
2012. 09. 06.Hivatalos levelezésben hogy helyes? A levél végén írjuk, hogy Tisztelettel: XY vagy Tisztelettel XY
A fenti kérdésre nincsen külön szabályozás, de a kettősponttal vagy vesszővel tagolt forma az elterjedt a használatban.
A válasz az 1984 és 2015 között érvényes 11. helyesírási szabályzat alapján készült.
vissza a főoldalra