Steakétterem
2016. 09. 12.Egy étteremtípusról lévén szó. “Steakétterem” vagy “steak étterem” a helyes írásmód?
A helyes írásmód: Steakétterem, mivel jelentéssűrítő összetétel, és nagy kezdőbetűs, ha ez a neve.
(MK)
vissza a főoldalra
(MK)