Sándor-palota

2026. 06. 02.

Sándor-palota vagy Sándor palota a helyes forma? (Az Osiris szerint kötőjel nélküli az írásmód.)

Kötőjelesen írjuk: Sándor-palota (AkH. 166., és az OH. 1254. is ezt javasolja). (BG)
vissza a főoldalra