heidelbergi káté
2016. 06. 30.Milyen kezdőbetűvel helyes: Heidelbergi káté, heidelbergi káté, Heidelbergi Káté, esetleg kötőjeles?
A helyes írásmód: heidelbergi káté (Osiris, 801.)
(MK)
vissza a főoldalra
(MK)