meghányja-veti
2010. 05. 23.Hogy írjuk helyesen:
meghányja-veti?
A kérdezett szó írásmódja: meghányja-veti (l. OH. 2004: 1047).
A válasz az 1984 és 2015 között érvényes 11. helyesírási szabályzat alapján készült.
vissza a főoldalra