létige
2017. 03. 26.Az él létige-e?
A magyarban a létige a van/lesz és származékai, tagadó formában pedig a nincs. Az él és a létezik igéknek tekintendők. Más a jelentésük is, az, hogy valami van, nem jelenti, hogy él.
(MK)
vissza a főoldalra
(MK)